Sündmused

SÜNDMUSKORRALDUS
Ikka tuleb ette, et agentuuri pakutav jääb liiga kitsaks. ja reeglina tulevad sealt tüüplahendused. samuti on selge, et arves kajastub ka kontori ülalpidamiskulu. me läheneme selle kõigele pisut teisiti, nagu Polygonis kombeks, uuskasutavalt. parim ressurss on ju teis endis- ja meie käes on võti, kuidas seda aktiveerida nõnda, et peale toimunut jätkub teil juttu kauemaks ja seltskond on igapäevaselt särasilmsem. Täpsemalt poly@poly.ee.

 

POLYGON 30+
Septembris 2014 alustas kõigile soovijatele (kogemus ei ole määrav) täiskasvanute teatrirühm. Lähemalt siin

 

ÕPPEFILMID
Teatrikool teostab soovi korral personali koolituseks või teavituseks õppefilme stsenaariumist valmis filmini. samuti sotsiaalkampaaniaid. meie partner selles tegevuses on Kinotehas.

 

SAALID
Rävala 8 C korpuse 1.korrusel asub suur (230 kohta) Amfiteater, mida on võimalik kasutada nii teatriks kui konverentsisaalina. vajadusel aitame korralduse, läbiviimise või lisatehnikaga. nendest soovidest palume samuti anda teada vähemalt kaks nädalat ette kirja teel. täpsed küsimused ruumi, tehnika ja hinna kohta telefonil 515 8118.

Rävala 8 C korpuse 7. korrusel asuv harjutussaal on päevasel ajal ja nädalavahetustel tihtilugu vaba koolitusteks, seminarideks teatri- või tantsuproovideks. me kutsume teda “akendega mustaks kastiks”. saalil on puitpõrand. samuti on see ülisobilik väiksemat sorti treeninguteks- nt jooga, pilates vms. kui kunst parasjagu välja ei kipu tulema, võib aknast imetleda Toompea või Viru Keskuse vaadet… põrandapinda on 89m2. saalis on etenduskorras valgus- ja elementaarne helitehnika. saal sobib tubaste etenduste korraldamiseks, saalil on ka ruumikas eesruum ülerõivastele ning kohvitamiseks.

Saali hind üheks päevaks (kella 8-16) on 35€, ei lisandu käibemaksu / hind pikemaks prooviperioodiks (al 10 päeva) on kokkuleppel. küsimustele vastame aadressil poly@poly.ee või telefonil 56689609.