ENESE VÄLJENDAMISE KUNST

SEE KURSUS                                                                                                                                                   * avab tõed ja tehnikad, mida nipi-koolitajad ei valda;                                                                         annab sulle täiesti uue null-punkti meetodi;      * selgitab, miks efektsest algusest kasu ei ole;      * hoiab ära esinemishirmu;                                  * on ka kogemuseta või ebaõnnestunud esinemiskogemusega esinejale;                              * aitab ümber häälestada segajad kuulajaskonnas;                                                        * avab lihtsad tehnikad, mida kasutavad vaid teatriprofessionaalid. 

KÖITVA KÕNE VIIS VÕTIT

Tänaseks on selle kursuse läbinud juba ROHKEM KUI POOL TUHAT osalejat!

SELLELT KURSUSELT SAAD

* oskuse esitada oma ideid ja lahendusi meeldejäävalt;
* igapäevase suhtelmisjulguse;
* konkreetsed vahendid esinemishirmuga toimetulekuks ja enda korrektseks väljendamiseks

JÄRGMINE KURSUS

2. ja 3. detsembril Polygoni Teatrikoolis, Rävala 8, Tallinn

KURSUS ON PRAKTIKAGA

Kursuse teisel päeval saab osaleja ise üles astuda ning personaalset tagasisidet just enda esinemise kohta! 

See on kursus kõigile neile, kes soovivad mõjusalt esineda; oma mõtteid selgemalt edastada; saavutada paremat kontakti partneriga ja olla sihikindel ja edukas; senisest paremaid tulemusi oma erialal.

See kursus on mõeldud neile, kes tunnevad, et nende igapäevased avaliku esinemise või koosoleku juhatamise oskused vajavad täiendamist. Siit leiad uued vaatenurgad ja tehnikad, mida saad oma tegemistes kohe kasutusele võtta.
See kursus sobib teadmiste värskendamiseks ka kõigile, kes kunagi esinemist juba õppinud.

Kuidas see tekst küll pähe jääb? Kuhu ma oma käed panen? Mõtted saavad ainult siis elujõu, kui neid sobivalt väljendada!

2. ja 3. detsembril Tallinnas, Eesti Teatriliidus

Kui oled aga alles väga tee alguses ja tunned huvi, et kuidas võiks olla kogu see esinemine ja näitlemine, siis sulle on meil alustamiseks pakkuda teised kursused.

LOE

POLYGONI TEATRIKOOLI KOHTA