ENESEKINDLUSE SAAVUTAMISE KUNST

Usk endasse on meie aja üks suuremid defitsiite. Kuidas usk endasse aitab eesmärgini jõuda? Kõik me teame näiteid isikute saavutustest, kes uskusid endasse, oma võimekusse. Miks need näited meieni on jõudnud? Vastus on alati üks- sest nad saavutasid oma eesmärgi!

ENESEKINDLUSE 3 VAALA

Sageli tunned, et tead õiget lahendust olukorrale, milles tegutsed. Ometi hajub sihtmärk tegutsema asudes udusesse kaugusesse… Satume ärevusse, tekib hirm hakkamasaamise ees.

Hirm pärsib meid elus mitmel tasandil ja päris ootamatutes kohtades. Halvimal juhul võimendub sellest ärevushäire, mis omakorda kasvab foobiaks teatud olukordi täielikult vältida. 

Enda väärtuste tunnetamine ja mõistmine aitab meid endale kindlaks jääda. Sa pead teadma- hirmu pole vaja karta! Just täpselt nii lihtne see ongi.

SA OLED ALATI ARVANUD, ET SINUGA SEDA EI JUHTU. SEST SA OSKAD.                 JA SIIS SEE OMETI JUHTUS. 

KUIDAS NEED TEADMISED VÕIVAD SIND ÜLLATADA?

KAHEPÄEVASEL KURSUSEL RÄÄGIME                                                                                             
* millest kahtlus algab, millal ja miks;                              * millised on välised mõjutused ja kuidas neisse suhtuda;
* mis on see, mis meid valitud rajal segadusse ajab;
* kuidas eneseusust jõudu ammutada, et siiski eesmärgini jõuda;                                                                * teeme tutvust mindfulnessiga;
* situatsioonist ja emotsioonist;
* afektist, hirmust ja foobiast kliinilise psühholoogia ja meditsiini valguses;                                                              * teeme praktilisi harjutusi uute oskuste saamiseks ja häälestamiseks
LOE TAGASISIDET KURSUSEST SIIT

JÄRGMINE KURSUS

Enesekindluse ja meheliku tasakaalu jõu laager toimub 7.-13. jaanuaril 2019 Bali saarel. NB! Laager on sedapuhku ainult meestele.

See kursus on mõeldud kõigile, kes soovivad oma eesmärgid päriselt teostada, elada tasakaalukalt ning hirmudeta. Loe: igapäevast toimetamist ladusamalt korraldada. Mida pingevabamalt suudame oma soove ja ideid realiseerida, seda edukamalt hakkama saame. Survestamata seisundis on lihtsam leida meie ideed toetavaid asjaolusid. Pingevabas õhkkonnas tunneme end turvaliselt ükskõik kui suure riski või konflikti puhul ja suudame jääda objektiivseks. Pingevaba õhkkond aitab märgata detaile, eristada asjade olemust ja seeläbi vältida vigu ja emotsioone.

Endasse uskuma õppimiseks ei ole vaja ronida Everesti otsa. Ei pea lõhkuma seda enesekindlust, mis on olemas. Vastupidi, just selle säilitamiseks uute toestavate väärtuste-oskuste abil, on vaja leida jõudu ümbritsevas endale kindlaks jääda. Selleks peabki väärtused ja oskused endast enne leidma ja seejärel nähtavaks tegema. Mäletad- kui soovid jääda sinna, kus on su sõbrad, kuula nende nõuaandeid. Kui soovid jõuda kaugemale, suhtle nendega, kes seal juba on.

25. ja 26. novembril Eesti Teatriliidus, Tallinnas