TAMUR TOHVER

on lavastaja, näitleja ja teatriõpetaja ning isikuarengu treener juba üle 20 aasta.

“Ma ei ole kunagi käinud tööl. Ma olen alati pidanud arvestama enda reaalse füüsilise ja vaimse ressursi ning finantsiliste võimalustega. Ma olen teoks teinud kõik oma intuitiivsed taipamised ja selliselt realiseerinud kõik oma soovid. Inimesena oman erinevaid psühholoogilisi ja semiootlisi akadeemilisi teadmisi, vaimseid kogemusi, olen teatrikunsti magister, praktiseerin igapäevaselt kriya yoga’t. Kuid oma tänastes tegemistes olen ma teatris, filmikunstis, koolitaja ning ettevõtjana ennekõike praktik. Ja vahel on mul tunne, et mind ei ole olemas- on vaid sõnum kõikvõimalikkusest, tasakaalust ja headusest. “

I have accumulated various academic, psychological and spiritual experiences.     I have a long experience in managing people and creative processes, creating a vision as well as developing the concept and realizing it. But sometimes I have feeling that I do not exist: there is only a message about goodness, balance and the possibility of everything.

Kuula Tamur Tohveri nägemust

Harold Ryan "Õnne sünnipäevaks, Wanda June!"

KÜLASTA TAMURI KURSUSI

* Teatrikunst * Enesekindluse saavutamine * Eneseväljenduse kunst

Tamurile on omistatud Eesti Raadio aastapreemia laureaadi tiitel 1997., 2002. ja 2003. aastal. Rahvusvaheline tunnustus 1997 Prix Europa (Berliin) 6. koht kuuldemänguga “Haug” ja 1999 Prix Europa 5. koht kuuldemänguga “Õhtueine Emmauses”. Teatrikooli tegevust tunnustas aastal 2014 Tallinna Kesklinna Valitsus, Polygon Teater märgiti Eesti Teatriauhindade nominatsiooniks 2009. aastal.