MEIE RUUMID

Altpoolt leiad Polygon Teatri kodusaalide kirjeldused ja pildid.
Rendime kõiki saale välja nii lühemaks kui pikemaks ajaks.
Kõikide ruumide kohta annab täpsemat teavet halduse, rendi või tehniliste tingimuste / plaanide kohta meie üldtelefonil 566 89609 või e-kirja aadressidel tegevjuht . Me kutsume heal meelel külla. Lisaks ruumile aitame vajadusel ka tehniliste lahenduste või programmiga. 
Küsi julgelt! 

TEATRI JA KOOLI HARJUTUSSAAL: TALLINN

 Polygoni Teatrikooli Tallinna ja Tartu ruumid on proovisaaliks teatrile ja kooli igapäevane harjutuspaik. Kõik saalid sobivad koolituseks, personaaltundideks, improharjutusteks, massaaźiks, tantsu- või lauluharjutuseks, võitluskunstideks, võimlemiseks, joogaks vms ning Tallinna-Tartu suured saalid etenduseks. On olemas tehnilised võimalused, vajadusel laiendame neid. Põrandad on kaetud ka tantsutundidele sobiva laminaatkattega. Publikuna mahub Tallinna suuremasse istuma 50-60 ja Tartus kuni 150 inimest. Saalides olemas jõupistikud 16/32 A.

Tallinnas on Rävala 8 majas 7. korrusel kolm saali. Suurim, pimendatud 85 m2, vahepealne akendega 70 m2 ja väike valge tuba 20 m2.

TEATRI JA KOOLI SAALID: TARTU

Tartus Kastanimaja teatri (Kastani 38) (180 m2 blackbox + 65 m2 + 40 m2 valged saalid) eripära on, et ruumi jaotavad omapäraselt 4 peenikest (0,15m läbimõõt) metallist posti. Teine üllatus on, et blackboxi kaunid ja suured kaaraknad on võimalik luukidega katmata jätta, et valgusküllases ajaloolises ruumis seminari pidada.