MEIE RUUMID

Altpoolt leiad Polygon Teatri kodusaalide kirjeldused ja pildid.
Rendime kõiki saale välja nii lühemaks kui pikemaks ajaks.
Kõikide ruumide kohta annab täpsemat teavet halduse, rendi või tehniliste tingimuste / plaanide kohta meie üldtelefonil 566 89609 või e-kirja aadressidel tegevjuht . Me kutsume heal meelel külla. Lisaks ruumile aitame vajadusel ka tehniliste lahenduste või programmiga. 
Küsi julgelt! 

NOBLESSNERI SAAL

SAAL ON ALGAVAL HOOAJAL KAHJUKS SULETUD RENOVEERIMISTÖÖDEKS

Meie suur saal on maailma ainus Teatrisadam ja asub Noblessneri sadama Jahtklubis Peetri tänaval, Noblessneri kvartalis Tallinnas. Saal koosneb 320 m2 blackbox’ist ja sama suurest (vaheseinaga) nn autentsest renoveerimata tsehhist (vt pilte). Uskuge või mitte, ka see renoveerimata pool on suvel sagedat kasutust leidnud. Vajadusel saab vaheseina demonteerida ja pooled ühendada. Saali osas kivipõrand, lavapõrand ühes pikiküljes ja põhilava (20 x 9 m) ruumi otsas puitplaadist. Lavaotsa laius 23 m, sügavus 9 m (vajadusel võib eest saali juurde võtta), kõrgus 4,5 m, talani 4 m. Saal mahutab kuni 300 vaatjat. Blackboxil on päris avarad tagaruumid, allkorrusel tegutseb suvisel hooajal populaarne Sadamarestoran. Saal on täna veel kütteta, kaks väljapääsu ja elektrivõimsus kuni 64 A (lisavõimsus võimalik).

KOOLIDE SAALID: TALLINN

 Polygoni Teatrikooli Tallinna ja Tartu ruumid on proovisaaliks teatrile ja kooli igapäevane harjutuspaik. Kõik saalid sobivad koolituseks, personaaltundideks, improharjutusteks, massaaźiks, tantsu- või lauluharjutuseks, võitluskunstideks, võimlemiseks, joogaks vms ning Tallinna-Tartu suured saalid etenduseks. On olemas tehnilised võimalused, vajadusel laiendame neid. Põrandad on kaetud ka tantsutundidele sobiva laminaatkattega. Publikuna mahub Tallinna suuremasse istuma 50-60 ja Tartus kuni 150 inimest. Saalides olemas jõupistikud 16/32 A.

Tallinnas on Rävala 8 majas 7. korrusel kolm saali. Suurim, pimendatud 85 m2, vahepealne akendega 70 m2 ja väike valge tuba 20 m2.

KOOLIDE SAALID: TARTU

Tartus Kastanimaja teatri (Kastani 38) (180 m2 blackbox + 65 m2 + 40 m2 valged saalid) eripära on, et ruumi jaotavad omapäraselt 4 peenikest (0,15m läbimõõt) metallist posti. Teine üllatus on, et blackboxi kaunid ja suured kaaraknad on võimalik luukidega katmata jätta, et valgusküllases ajaloolises ruumis seminari pidada.

VANA ANTSLA TEATRIAIT

Vana Antsla mõisavalitseja aidast sai 2015. aasta suvel teatrimaja. Saal mahutab kuni 200 vaatajat, on tõusuga ja väga mõnusas mõisamiljöös. Üle tee jääb renoveerimist ootav mõis ja kaunis järv. Lava on puidust, osa punasest tellisest. Omapäraks aida-aegsed puidust tugipostid. Kõrgus taladeni 3,5 m, lava(ruumi) laius 8,6 m, sügavuse otsustab igaüks ise, tavavariandis samuti 8,6 m. Tööstusvool ja kaks väljapääsu, esinejate tagatoad, kütteta veel. Asukoht: Vana-Antsla mõisast üle tee, Antsla linna külje all ja Võrumaal.