ESMASPÄEV TEISIPÄEV KOLMAPÄEV NELJAPÄEV
TÜG ALGKLASSIDE RÜHM I (1. ja 2. klass)
TÜG ruumides
11.55 - 12.40
Õpetajad Aita Vaher ja Siim Tõniste
TÜG ALGKLASSIDE RÜHM I (1. ja 2. klass)
TÜG ruumides
11.55 - 12.40
Õpetajad Aita Vaher ja Siim Tõniste
TÜG ALGKLASSIDE RÜHM II (3. ja 4. klass)
TÜG ruumides
14.00 - 15.30
Õpetajad Aita Vaher ja Siim Tõniste

TÜG TEATRIKLASSID (10., 11., 12. kl)
SUUR SAAL
14.55 - 17.00
õpetajad Tamur Tohver, Karin Rask, Siim Tõniste

ALGKLASSID I (avatud rühm)
16.00 - 17.00

TARTU NOOREMAD
16.00 - 17.00
õpetajad Merilin Kirbits ja Liina Leinberg
TÜG TEATRIKLASSID (10., 11., 12. kl)
SUUR SAAL
14.55 - 17.00
õpetajad Tamur Tohver, Karin Rask, Siim Tõniste

ALGKLASSID I (avatud rühm)
16.00 - 17.00

TARTU NOOREMAD
16.00 - 17.00
õpetajad Merilin Kirbits ja Liina Leinberg
TARTU STUUDIO
õpetaja Lennart Peep
16.30 - 18.00

TALLINNA STUUDIO
SUUR SAAL
17.30 - 19.00
õpetaja Roland Laos

30+
VÄIKE SAAL
17.30 - 19.00
õpetaja Tamur Tohver
TARTU STUUDIO
õpetaja Lennart Peep
16.30 - 18.00

TALLINNA STUUDIO
VÄIKE SAAL
17.30 - 19.00
õpetaja Roland Laos

30+
SUUR SAAL
17.30 - 19.00
õpetaja Tamur Tohver
KESKASTME RÜHM II
SUUR SAAL
17.00 - 18.30

TARTU KESKASTME RÜHM
õpetajad Merilin Kirbits ja Liina Leinberg
17.00 - 18.30

KESKASTME RÜHM I (Aita Vaher)
VÄIKE SAAL
17.00 - 18.30
Õpetaja Aita Vaher
TARTU KESKASTME RÜHM
õpetajad Merilin Kirbits ja Liina Leinberg
17.00 - 18.30

KESKASTME RÜHM II
VÄIKE SAAL
17.00 - 18.30

KESKASTME RÜHM I (Aita Vaher)
SUUR SAAL
17.00 - 18.30
Õpetaja Aita Vaher
LAVALINE LIIKUMINE
SUUR SAAL
19.00 - 20.30
Õpetaja Siim Tõniste
LAVAKÕNE
SUUR SAAL
19.00 - 20.30

ESMASPÄEV

  • TÜG ALGKLASSIDE RÜHM I (1. ja 2. klass)
    11.55 - 12.40
  • TÜG ALGKLASSIDE RÜHM II (3. ja 4. klass)
    14.00 - 15.30
  • TÜG TEATRIKLASSID (10., 11., 12. kl)
    14.55 - 17.00
  • ALGKLASSID I (avatud rühm)
    16.00 - 17.00
  • TARTU NOOREMAD
    16.00 - 17.00
  • KESKASTME RÜHM II
    17.00 - 18.30
  • TARTU KESKASTME RÜHM
    17.00 - 18.30
  • KESKASTME RÜHM I (Aita Vaher)
    17.00 - 18.30

TEISIPÄEV

  • TARTU STUUDIO
    16.30 - 18.00
  • TALLINNA STUUDIO
    17.30 - 19.00
  • 30+
    17.30 - 19.00
  • LAVALINE LIIKUMINE
    19.00 - 20.30

KOLMAPÄEV

  • TÜG ALGKLASSIDE RÜHM I (1. ja 2. klass)
    11.55 - 12.40
  • TÜG TEATRIKLASSID (10., 11., 12. kl)
    14.55 - 17.00
  • ALGKLASSID I (avatud rühm)
    16.00 - 17.00
  • TARTU NOOREMAD
    16.00 - 17.00
  • TARTU KESKASTME RÜHM
    17.00 - 18.30
  • KESKASTME RÜHM II
    17.00 - 18.30
  • KESKASTME RÜHM I (Aita Vaher)
    17.00 - 18.30

NELJAPÄEV

  • TARTU STUUDIO
    16.30 - 18.00
  • TALLINNA STUUDIO
    17.30 - 19.00
  • 30+
    17.30 - 19.00
  • LAVAKÕNE
    19.00 - 20.30
ESMASPÄEV TEISIPÄEV KOLMAPÄEV NELJAPÄEV
TÜG ALGKLASSIDE RÜHM I (1. ja 2. klass)
TÜG ruumides
11.55 - 12.40
Õpetajad Aita Vaher ja Siim Tõniste
TÜG ALGKLASSIDE RÜHM I (1. ja 2. klass)
TÜG ruumides
11.55 - 12.40
Õpetajad Aita Vaher ja Siim Tõniste
TÜG ALGKLASSIDE RÜHM II (3. ja 4. klass)
TÜG ruumides
14.00 - 15.30
Õpetajad Aita Vaher ja Siim Tõniste

TÜG TEATRIKLASSID (10., 11., 12. kl)
SUUR SAAL
14.55 - 17.00
õpetajad Tamur Tohver, Karin Rask, Siim Tõniste

ALGKLASSID I (avatud rühm)
16.00 - 17.00
TÜG TEATRIKLASSID (10., 11., 12. kl)
SUUR SAAL
14.55 - 17.00
õpetajad Tamur Tohver, Karin Rask, Siim Tõniste

ALGKLASSID I (avatud rühm)
16.00 - 17.00
KESKASTME RÜHM II
SUUR SAAL
17.00 - 18.30

KESKASTME RÜHM I (Aita Vaher)
VÄIKE SAAL
17.00 - 18.30
Õpetaja Aita Vaher
TALLINNA STUUDIO
SUUR SAAL
17.30 - 19.00
õpetaja Roland Laos

30+
VÄIKE SAAL
17.30 - 19.00
õpetaja Tamur Tohver
KESKASTME RÜHM II
VÄIKE SAAL
17.00 - 18.30

KESKASTME RÜHM I (Aita Vaher)
SUUR SAAL
17.00 - 18.30
Õpetaja Aita Vaher
TALLINNA STUUDIO
VÄIKE SAAL
17.30 - 19.00
õpetaja Roland Laos

30+
SUUR SAAL
17.30 - 19.00
õpetaja Tamur Tohver
LAVALINE LIIKUMINE
SUUR SAAL
19.00 - 20.30
Õpetaja Siim Tõniste
LAVAKÕNE
SUUR SAAL
19.00 - 20.30

ESMASPÄEV

  • TÜG ALGKLASSIDE RÜHM I (1. ja 2. klass)
    11.55 - 12.40
  • TÜG ALGKLASSIDE RÜHM II (3. ja 4. klass)
    14.00 - 15.30
  • TÜG TEATRIKLASSID (10., 11., 12. kl)
    14.55 - 17.00
  • ALGKLASSID I (avatud rühm)
    16.00 - 17.00
  • KESKASTME RÜHM II
    17.00 - 18.30
  • KESKASTME RÜHM I (Aita Vaher)
    17.00 - 18.30

TEISIPÄEV

  • TALLINNA STUUDIO
    17.30 - 19.00
  • 30+
    17.30 - 19.00
  • LAVALINE LIIKUMINE
    19.00 - 20.30

KOLMAPÄEV

  • TÜG ALGKLASSIDE RÜHM I (1. ja 2. klass)
    11.55 - 12.40
  • TÜG TEATRIKLASSID (10., 11., 12. kl)
    14.55 - 17.00
  • ALGKLASSID I (avatud rühm)
    16.00 - 17.00
  • KESKASTME RÜHM II
    17.00 - 18.30
  • KESKASTME RÜHM I (Aita Vaher)
    17.00 - 18.30

NELJAPÄEV

  • TALLINNA STUUDIO
    17.30 - 19.00
  • 30+
    17.30 - 19.00
  • LAVAKÕNE
    19.00 - 20.30
ESMASPÄEV TEISIPÄEV KOLMAPÄEV NELJAPÄEV
TARTU NOOREMAD
16.00 - 17.00
õpetajad Merilin Kirbits ja Liina Leinberg
TARTU STUUDIO
õpetaja Lennart Peep
16.30 - 18.00
TARTU NOOREMAD
16.00 - 17.00
õpetajad Merilin Kirbits ja Liina Leinberg
TARTU STUUDIO
õpetaja Lennart Peep
16.30 - 18.00
TARTU KESKASTME RÜHM
õpetajad Merilin Kirbits ja Liina Leinberg
17.00 - 18.30
TARTU KESKASTME RÜHM
õpetajad Merilin Kirbits ja Liina Leinberg
17.00 - 18.30

ESMASPÄEV

  • TARTU NOOREMAD
    16.00 - 17.00
  • TARTU KESKASTME RÜHM
    17.00 - 18.30

TEISIPÄEV

  • TARTU STUUDIO
    16.30 - 18.00

KOLMAPÄEV

  • TARTU NOOREMAD
    16.00 - 17.00
  • TARTU KESKASTME RÜHM
    17.00 - 18.30

NELJAPÄEV

  • TARTU STUUDIO
    16.30 - 18.00

Rühmade kirjeldused, õppetasud ja kooliga liitumise infot vaata siit: TULE KOOLI!

Põhitunniplaan kehtib aastaringselt, lisandub kursusi ja nädalavahetuse õpitubasid.
Koolivaheajad vastavad Haridus- ja Teadusministeeriumis kehtestatule.
2016/2017. õppeaastal:
    sügisvaheaeg 22. oktoober 2016. a – 30. oktoober 2016. a;
talvevaheaeg 23. detsember 2016. a – 8. jaanuar 2017. a;
kevadvaheaeg 18. märts 2017. a – 26. märts 2017. a;
suvevaheaeg (v.a lõpuklassid) 7. juuni 2017. a – 31. august 2017. a

Õppeained: näitlejameisterlikkus, improvisatsioon, lavakõne, lavaliikumine. täiendavad kursused-praktikumid soovikohastel teemadel või lavastuste põhiselt. 

Tallinnas toimuvad tunnid Polygon Teatri proovisaalides Rävala 8, 7. korrusel.
Kui tunniplaani pole märgitud teisiti.

Tartus toimuvad tunnid Polygoni Teatrikooli uutes ruumides, Kastani 38.

Lisainfo kool@polygon.ee 566 89609

tagasi: õppest