ESMASPÄEV TEISIPÄEV KOLMAPÄEV NELJAPÄEV REEDE PÜHAPÄEV
HPSL
õpetaja Tamur Tohver
00.00 - 00.00
TLN ALGKLASSID
õpetaja Amanda Hermiine Künnapas
15.30 - 16.30

TRT KESKASTE
õpetajad Jaanika Tammaru ja Merilyn Elge
16.00 - 17.30

TLN KESKASTE
õpetaja Lauli Otsar
16.30 - 18.00

TRT STUUDIO
õpetaja Karl Edgar Tammi
16.30 - 18.00
TLN ALGKLASSID
õpetaja Amanda Hermiine Künnapas
15.30 - 16.30

TRT KESKASTE
õpetajad Jaanika Tammaru ja Merilyn Elge
16.00 - 17.30

TLN KESKASTE
õpetaja Lauli Otsar
16.30 - 18.00

TRT STUUDIO
õpetaja Karl Edgar Tammi
16.30 - 18.00
TLN KESKASTE 2
õpetaja Lauli Otsar
16.30 - 18.00
TLN KESKASTE 2
õpetaja Lauli Otsar
16.30 - 18.00
TLN 30+
õpetajad Helena Kesonen ja Tamur Tohver
18.00 - 19.30

TLN LAVALINE LIIKUMINE
õpetaja Amanda Hermiine Künnapas
19.30 - 20.30
TLN DHARMA SWASTI JOOGA
18.00 - 19.00

TLN STUUDIO
õpetaja Johan Elm
18.00 - 19.30

TLN LAVAKÕNE
õpetajad Lauli Otsar, Johan Elm, Tamur Tohver, Helena Kesonen
19.30 - 20.30
TLN 30+
õpetajad Helena Kesonen ja Tamur Tohver
18.00 - 19.30
TLN DHARMA SWASTI JOOGA
18.00 - 19.00

TLN STUUDIO
õpetaja Johan Elm
18.00 - 19.30

ESMASPÄEV

  • TLN ALGKLASSID
    15.30 - 16.30
  • TRT KESKASTE
    16.00 - 17.30
  • TLN KESKASTE
    16.30 - 18.00
  • TRT STUUDIO
    16.30 - 18.00
  • TLN 30+
    18.00 - 19.30
  • TLN LAVALINE LIIKUMINE
    19.30 - 20.30

TEISIPÄEV

  • TLN KESKASTE 2
    16.30 - 18.00
  • TLN DHARMA SWASTI JOOGA
    18.00 - 19.00
  • TLN STUUDIO
    18.00 - 19.30
  • TLN LAVAKÕNE
    19.30 - 20.30

KOLMAPÄEV

  • TLN ALGKLASSID
    15.30 - 16.30
  • TRT KESKASTE
    16.00 - 17.30
  • TLN KESKASTE
    16.30 - 18.00
  • TRT STUUDIO
    16.30 - 18.00
  • TLN 30+
    18.00 - 19.30

NELJAPÄEV

  • TLN KESKASTE 2
    16.30 - 18.00
  • TLN DHARMA SWASTI JOOGA
    18.00 - 19.00
  • TLN STUUDIO
    18.00 - 19.30

PÜHAPÄEV

  • HPSL
    00.00 - 00.00
ESMASPÄEV TEISIPÄEV KOLMAPÄEV NELJAPÄEV REEDE PÜHAPÄEV
TLN ALGKLASSID
õpetaja Amanda Hermiine Künnapas
15.30 - 16.30

TLN KESKASTE
õpetaja Lauli Otsar
16.30 - 18.00
TLN ALGKLASSID
õpetaja Amanda Hermiine Künnapas
15.30 - 16.30

TLN KESKASTE
õpetaja Lauli Otsar
16.30 - 18.00
TLN KESKASTE 2
õpetaja Lauli Otsar
16.30 - 18.00
TLN KESKASTE 2
õpetaja Lauli Otsar
16.30 - 18.00
TLN 30+
õpetajad Helena Kesonen ja Tamur Tohver
18.00 - 19.30

TLN LAVALINE LIIKUMINE
õpetaja Amanda Hermiine Künnapas
19.30 - 20.30
TLN DHARMA SWASTI JOOGA
18.00 - 19.00

TLN STUUDIO
õpetaja Johan Elm
18.00 - 19.30

TLN LAVAKÕNE
õpetajad Lauli Otsar, Johan Elm, Tamur Tohver, Helena Kesonen
19.30 - 20.30
TLN 30+
õpetajad Helena Kesonen ja Tamur Tohver
18.00 - 19.30
TLN DHARMA SWASTI JOOGA
18.00 - 19.00

TLN STUUDIO
õpetaja Johan Elm
18.00 - 19.30

ESMASPÄEV

  • TLN ALGKLASSID
    15.30 - 16.30
  • TLN KESKASTE
    16.30 - 18.00
  • TLN 30+
    18.00 - 19.30
  • TLN LAVALINE LIIKUMINE
    19.30 - 20.30

TEISIPÄEV

  • TLN KESKASTE 2
    16.30 - 18.00
  • TLN DHARMA SWASTI JOOGA
    18.00 - 19.00
  • TLN STUUDIO
    18.00 - 19.30
  • TLN LAVAKÕNE
    19.30 - 20.30

KOLMAPÄEV

  • TLN ALGKLASSID
    15.30 - 16.30
  • TLN KESKASTE
    16.30 - 18.00
  • TLN 30+
    18.00 - 19.30

NELJAPÄEV

  • TLN KESKASTE 2
    16.30 - 18.00
  • TLN DHARMA SWASTI JOOGA
    18.00 - 19.00
  • TLN STUUDIO
    18.00 - 19.30
ESMASPÄEV TEISIPÄEV KOLMAPÄEV NELJAPÄEV REEDE PÜHAPÄEV
TRT KESKASTE
õpetajad Jaanika Tammaru ja Merilyn Elge
16.00 - 17.30

TRT STUUDIO
õpetaja Karl Edgar Tammi
16.30 - 18.00
TRT KESKASTE
õpetajad Jaanika Tammaru ja Merilyn Elge
16.00 - 17.30

TRT STUUDIO
õpetaja Karl Edgar Tammi
16.30 - 18.00

ESMASPÄEV

  • TRT KESKASTE
    16.00 - 17.30
  • TRT STUUDIO
    16.30 - 18.00

KOLMAPÄEV

  • TRT KESKASTE
    16.00 - 17.30
  • TRT STUUDIO
    16.30 - 18.00
ESMASPÄEV TEISIPÄEV KOLMAPÄEV NELJAPÄEV REEDE PÜHAPÄEV
HPSL
õpetaja Tamur Tohver
00.00 - 00.00

PÜHAPÄEV

  • HPSL
    00.00 - 00.00

Rühmade kirjeldused, õppetasud ja kooliga liitumise infot vaata siit: TULE KOOLI!

Põhitunniplaan kehtib aastaringselt, lisandub kursusi ja nädalavahetuse õpitubasid.
Koolivaheajad vastavad Haridus- ja Teadusministeeriumis kehtestatule
2019/2020 õppeaastal:
 I vaheaeg 21. oktoober 2019. a kuni 27. oktoober 2019. a;
 II vaheaeg 23. detsember 2019. a kuni 5. jaanuar 2020. a;
 III vaheaeg 24. veebruar 2020.a kuni 1. märts 2020. a;
IV vaheaeg (v.a 12. klass) 20. aprill 2020. a kuni 26. aprill 2020. a;
 V vaheaeg (v.a lõpuklassid) 10. juuni 2020. a kuni 31. august 2020. a.

Õppeained: näitlejameisterlikkus, improvisatsioon, lavakõne, lavaliikumine. täiendavad kursused – praktikumid soovikohastel teemadel või lavastuste põhiselt. 

Tallinnas toimuvad tunnid Polygoni Teatrikooli saalides Pikk tänav 20, 3. korrus.
Tartus toimuvad tunnid Polygoni Teatrikooli saalides, Lille Noorsootöö keskuses, Lille 9.
Haapsalus toimuvad tunnid Haapsalu Kultuurikeskuses, Posti 3.

Lisainfo kool@polygon.ee 566 89609

tagasi: õppest