avaleht

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 • 2 nädalat tagasi Polygon

  Polygon
  Meenutusi Kernu mõis “Peatumine ristteel”- Roland raha lugemas.
  Polygon
 • 2 nädalat tagasi Polygon

  Polygon
  Pilt nr 1. Polygon Teatri esimese lavastuse K. Smeds “Külmapildid” lava KultuuriKatel’s 2008. Pilt nr 2 ja 3 sama teatri 10. juubelilavastuse J.Tätte/W. Shakespeare “Peatumine ristteel” lava Kultuurikatlas 2018. Pm sama koha keldris, pm samad inimesed... ja sama elu. Aeg rääkida rahast ;)
  Photos from Polygon's post
 • 2 nädalat tagasi Polygon

  Polygon
  Rõõmuga teatame, et kolisime meeletu rahakomöödia Tallinnasse Kultuurikatlasse. Ja juba on täna õhtune (6.08) etendus Kultuurikatlas peaaegu välja müüdud, jäänud on veel 10 piletit! Homme ja ülehomme ehk 7. ja 8. augustil on viimased lisaetendused Tallinnas. Veel kohti saadaval, osta pilet: http://www.polygon.ee/kava Kohtumiseni teatrisaalis!
  Polygon
 • 2 nädalat tagasi Polygon

  Polygon
  Just tänase vihmakrabinaga on mõnus tulla teatrisse Kernu mõisasse vaatama "Peatumine ristteel"! Meil on katus pea kohal sest suve-etendus toimub mõisa küünis. Lisaks on kohvik, kus mõisa köögist imemaitsvad koogid, joogid saadaval. Head näitlejad ja põnev rahakomöödia laval niikuinii! NB! Täna on VIIMANE etendus Kernu mõisas! Pileteid on piiratud koguses veel saadaval http://www.polygon.ee/kava või enne algust kohapeal. Kohtumiseni!
  POLYGON | Polygon on teater ja teatrikool
 • 2 nädalat tagasi Polygon

  Polygon
  Täna õhtusele "Peatumine ristteega" etendusele Kernu mõisas on 12 lisapiletit saadaval! Leiad need siin: http://www.polygon.ee/etendus/peatumine-ristteel-tatte-shakespeare-3-08/ Eilne teatrikülastaja Merike arvas etendusest nii: "Soovitan väga! Oli huvitav ja mõtlemapanev. Kui palju on meil kiusatusi? Kui palju me tunneme oma lähedasi? Kui hirmutav on tundmatu olukord, kui tundub, et oled äkki väljapäämatus olukorras? Kui palju me tegelikult usume ja millest me unistame? Kas ja kuidas meie unistused tõeks saavad?" NB! Jäänud on veel ainult 2 etendust Kernu mõisas - täna ja homme 4. augustil!
  Tulevased Sündmused | PEATUMINE RISTTEEL-Tätte, Shakespeare 3.08 | POLYGON
 • 2 nädalat tagasi Polygon

  Polygon
  2. augusti etendus on küll välja müüdud aga kui siiski soovid just sel kuupäeval tulla siis on veel võimalik liituda Looduse Omnibussiga ja oled lihtsa vaevaga Kernu mõisas etendust vaatamas: http://www.looduseomnibuss.ee Buss väljub Rahvusraamatukogu juurest 17.15, tagasi Tallinnas 22.30. Sõidu hind koos teatripiletiga 22 eurot. Palume registreerida või telefonil 5647 6297. Vajalik täpne registreerimine.
  Looduse Omnibuss | Loodus on klubi, loodus on lugu
 • 3 nädalat tagasi Polygon

  Polygon
  Etendused PEATUMINE RISTEEL 2., 3., 4. augustil Kernu mõisa teatriküünis ning 6., 7., 8. augustil Kultuurikatlas. Piletid http://www.polygon.ee/teater/kava/ #polygonteater10
  Teatrisuve meeleolu Kernu mõisas
 • 3 nädalat tagasi Polygon

  Polygon
  Jäänud on veel 3 etendust Kernu mõisas ja 3 lisaetendust Kultuurikatlas. Enamus pileteid on müüdud, kuid mõnele etendusele veel mahub: http://www.polygon.ee/kava https://kultuur.err.ee/849625/fotod-kernu-moisas-alustas-polygon-teatri-peatumine-ristteel
  Fotod: Kernu mõisas alustas Polygon teatri "Peatumine ristteel"
 • 3 nädalat tagasi Polygon

  Polygon
  "Pool etendust täiesti uskusin kuldkalade olemasolusse. Mingi hetk hakkasin ikkagi kahtlema. Aga ei tea, kas sellepärast, et nii väga kui tahan ka muinasjutudesse uskuda, siis tegelikult ikkagi ei usu." (teatrikülastaja Kristiina). Ja viimased võimalused raha Kernus lugeda ;) http://www.polygon.ee/peatumine.
  Andsid minu raha ära? Kuidas ma selle nüüd tagasi saan?